Merkez mahallesi Amiral sağlam caddesi olkar 2 iş merkezi No :13/104 Gölcük / Kocaeli
0 532 540 56 41

Olkan İnşaat - Hakkımızda

Olkar İnşaat

Olkar İnşaat, 1999 yılında inşaat sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni inşaat teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek inşaat sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Kocaeli’nde kurulmuştur. Kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek inşaat dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Firma yönetimi sektördeki gelişmeleri ve pazardaki talepleri yakından takip ederek, güçlü idari ve mali birikimi ile sektördeki öncü firmalarından biri olmaya devam etmektedir. Firmamız bölgede öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmaya devam etmektedir.

Üstlendiği projeleri taahhüt ettiği zamanda ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan Olkar İnşaat’ın bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyon başarısı etkili olmuştur.

Hayalinizdeki eve kavuşmak için hemen bizimle iletişime geçin...